Biuro Nieruchomości BMC / O_nas / Ludzie / Profil / Ewa binkowska

Ewa Binkowska

Nazywam się Ewa Binkowska, jestem Agentem Nieruchomości z prawie czteroletnim stażem pracy. Bardzo lubię swoją pracę ze względu na kontakt z ludźmi, cieszy mnie gdy mogę im służyć pomocą. 
Wybór mojej drogi zawodowej jest efektem wieloletnich poszukiwań, jak połączyć zawód z pasją, jaką stała się dla mnie praca z ludźmi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w branży finansowej, consultingowej oraz reklamowej, poprzedzone pracą w restauracji, biurze podróży i centrum nurkowym.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach zawodowych potwierdzonych certyfikatami, w zakresie promowania nieruchomości w Internecie, skutecznej sprzedaży, marketingu ekologicznego, kontaktów telefonicznych oraz świadectw energetycznych. Szkolenia przeprowadzane były przez morizon.pl, otodom, Centrum Administracji i Biznesu przy współpracy z GIODO oraz Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości PPRN. Wysiłek ten się opłacił, ponieważ odkryłam swoje prawdziwe powołanie- towarzyszenie ludziom przy wyborze ich nowego domu lub mieszkania.
Od 2014 roku jestem Założycielem i Członkiem Stowarzyszenia
Lokalna Grupa Działania ”Leśna Kraina Górnego Śląska„ zrzeszającego przedstawicieli lokalnych organizacji z sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego.
Lokalna Grupa Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska" pracuje obecnie nad Lokalną Strategią Rozwoju 16 gmin zrzeszonych w LGD.
Prywatnie jestem mamą gimnazjalisty, od niedawna mieszkanką Koszęcina. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna a moją pasją są książki i podróże.

Zainteresowanych powierzeniem w moje ręce nieruchomości zapraszam do kontaktu: ewa@bmc24.pl.

Kompetencje

Obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego
Obsługa nieruchomości komercyjnych
Najem/Wynajem nieruchomości

Moje oferty (1)

Więcej ...

Rekomendacje (0)

Brak rekomendacji.

Galeria (0)

Brak zdjęć.

MIEJSCOWOŚCI

ALFABETYCZNIE
|
ADMINISTRACYJNIE