Biuro Nieruchomości BMC / Dla_sprzedających / Jak_sprzedajemy

Jak sprzedajemy


Proces sprzedaży nieruchomości jest przedsięwzięciem złożonym, wymagającym dużych nakładów pracy i zaangażowania ze strony sprzedającego. Dla osób, które nie mają doświadczenia w tej branży, bądź cierpią na brak czasu, oferta naszego biura nieruchomości jest bardzo dużym udogodnieniem. Jako pośrednicy bierzemy na siebie wszystkie najważniejsze aspekty składające się na sprzedaż nieruchomości. 

Analiza potrzeb jest najważniejszym etapem procesu sprzedaży nieruchomości determinującym wszystkie następne ruchy. Od prawidłowego zdiagnozowania motywów rządzących decyzją o zbyciu nieruchomości zależy sukces pośrednictwa. Dokładnie analizując Twoje potrzeby sprzedażowe jesteśmy w stanie dobrać efektywne narzędzia reklamy i zagwarantować szybką sprzedaż 

Podstawą naszego działania jest zawieranie umów współpracy z naszymi Klientami. Wynagrodzeniem za wykonaną przez Nas pracę jest prowizja, której wysokość negocjujemy przy podpisaniu umowy. Oferujemy umowy zamknięte (z wyłącznością dla naszego biura ), otwarte oraz abonamentowe. Szeroka i elastyczna oferta pozwala dobrać rozwiązanie dokładnie dopasowane do twoich potrzeb. 

Po podpisaniu umowy przychodzi kolej na to, by budynek, działka czy też dom weszła do naszej oferty. 

By wprowadzić nieruchomość do oferty, pierwszą rzeczą która musimy zrobić jest jej dokładny opis . Nie mniej ważne jest wykonanie bardzo dobrej jakości zdjęć, które podkreślą największe walory nieruchomości. Gdy nowa oferta jest już opisana i wykonane są jej zdjęcia, należy dokonać dokładnych pomiarów pomieszczeń, pozwalających nam na zsumowanie powierzchni całkowitej oraz wykonanie rzutów pomieszczeń. 

Po wykonaniu powyższych czynności, możemy wprowadzić nieruchomość do naszej oferty. Jako biuro, bierzemy na siebie wszystkie działania reklamowe, zmierzające do końcowej sprzedaży nieruchomości takie jak:

  • Wystawienie oferty w Internecie (strona www biura, portale z ofertami nieruchomości, facebook)

  • Zamieszczenie ogłoszeń w lokalnych gazetach

  • Wywieszenie baneru reklamowego z numerem telefonu do biura przy danej nieruchomości

  • Zamieszczenie oferty w katalogu, który jest kolportowany przez nasze Biuro w okolicznych punktach usługowych

  • Umieszczenie oferty w gablotach rozdysponowanych na terenie powiatu lublinieckiego

  • Kolportaż ulotek reklamowych, mających na celu poszerzenie rozpoznawalności naszego Biura w okolicyŚwiadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa, a co za tym idzie towarzyszymy obydwu stronom (kupujący, sprzedający) aż do końcowej transakcji u notariusza, by dopilnować że proces sprzedaży obędzie się bez problemów. 

megadom.nf.pl
Znalezione obrazy dla zapytania mitula google
PolskaTimes.pl - Dziennik Polska, aktualności, najnowsze informacje
eGospodarka.pl
Homla.pl
Traftu.PL
www.ogloszenia-nieruchomosci.info

MIEJSCOWOŚCI

|